Artykuły, porady

Drzwi Przesuwne

Szafy z drzwiami przesuwnymi – wygodny system przechowywania

Każdy chce urządzić swoje otoczenie – mieszkanie, dom czy biuro, tak, by było jak najbardziej funkcjonalne i zapewniało komfort, a przechowywanie naszych rzeczy było łatwe. W przypadku, gdy do dyspozycji mamy niewiele przestrzeni nadzwyczaj nam na tym zależy. Zwłaszcza w takiej sytuacji świetnie się sprawdzają szafy i różne zabudowy z systemami drzwi przesuwnych, uchylnych albo składanych (harmonijkowych).

DRZWI PRZESUWNE

Szafy i wnęki z takimi systemami drzwi pasują zwłaszcza do nowoczesnych wnętrz, ale nie tylko. Dzięki możliwości połączenia wielu materiałów: drewna, płyt, metalu czy szkła, można dopasować design do każdego pomieszczenia. Ten potencjał pozwala stworzyć bardzo ciekawą i inspirującą przestrzeń – możemy dzięki temu ją bardzo ożywić, odświeżyć, albo też zaaranżować miejsce ze spokojną i intymną atmosferą. Mamy opcję dopasowania wyglądu mebla do naszego gustu i oczekiwań.

   drzwi-harmonijkowe  drzwi przesuwne (3)

Drzwi z nowoczesnymi systemami otwierania pozwalają zaoszczędzić przestrzeń, zwiększają użyteczność i funkcjonalność mebla. Obok lepszego zagospodarowania wnętrza mamy o wiele wygodniejszy, swobodny dostęp do każdego elementu stanowiącego wyposażenie segmentu. Te systemy otwierania są na tyle uniwersalne, że z powodzeniem można wykorzystać je przy montowaniu drzwi do innych pomieszczeń, nie tylko szaf i wnęk, co wpływa na zwiększenie powierzchni użytkowej.

MEBLE NA ZAMÓWIENIE

W ofertach handlowych obecnie można znaleźć szeroki wybór takich zabudów, ale nie zawsze meble w ‚standardowych’ wymiarach pasują do naszego wnętrza. Szczególnie wtedy warto zastanowić się nad zamówieniem mebli zaprojektowanych i dopasowanych dokładnie na wymiar.